Haber

Ayyüce Türkeş, İYİ Parti Osmaniye adayı Logoğlu’nun mitinginde konuştu

BURHAN DEMİRCİOĞLU

MHP’nin kurucusu Alparslan Türkeş’in kızı ve GÜZEL Partisi Adana milletvekili adayı Ayyüce Türkeş, Osmaniye İstanbul’un Kadirli ilçesine gelerek İYİ Parti’nin Osmaniye adayı Prof.Dr. ile görüştü. Elif Logoğlu’nun mitingine destek verdi. Türkeş, “Hiç kimse bu konuyu dert etmesin, hele bizi terörle, Türkeşle, terörle yan yana koyanlar yan yana koyamaz. Zaten kimsenin bundan şüphesi olduğunu da düşünmüyorum. Ama terör konusunda kimseye hesap verecek durumda değiliz” dedi.

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde YETERLİ Partisi Osmaniye milletvekili adayı Prof. Dr. Elif Logoğlu dün Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi’nde miting düzenledi. DÜZGÜN Partisi Adana milletvekili adayı Ayyüce Türkeş de mitinge katılarak söz aldı.

“Türkiye EKONOMİK OLARAK ÇOK ZOR DURUMDA”

Ayyüce Türkeş dedi ki:

“Osmaniye halkı da Kadir halkı da çok mazlum diyorum. Başlarını yerden kaldıramıyorlar diyorum. Türk milliyetçileri de davacılar da aynı kaygıyı yaşıyor diyorum. Osmaniye halkı da aynı kaygıyı yaşıyor.” Kadir halkı bu seçimde ne yapacağını çok iyi biliyor bizi bu duruma getirenleri sandığa koysunlar diyorum size de söylüyorum Türkeş’e güveniyorum İYİ Parti’ye oy istiyorum Osmaniye’de oy istiyorum, Kadirli’de oy istiyorum, Adayım Adana’da oy istiyorum, Türkiye’nin tamamından oy istiyorum, Elif arkadaşımın da dediği gibi Türkiye ekonomik olarak çok zor durumda. bölgesel olarak çok sıkıntıda.Osmaniye’de yatırım sorunu var,Adana’da yatırım sorunu var.Yollar yarım kaldı,hastaneler yarım kaldı.Sobalarda tencereler kaynamaz.Bıktık dinlemekten hatta yaşamaktan bir- birde.

“TÜRKLER VE TERÖR, ARTIK KİMSE ONLARA KATILAMAZ”

Bu seçim hepimiz için çok değerli ki tek adam tek adam sözcülüğünü çok güçlü bir şekilde alt edelim. Karar vermemiz ve gücümüzü göstermemiz gerekiyor. Bu aslında Türkiye’nin beka sorunudur. Şahsım adına, partim adına, Türkiye’nin bekası meselesine el koymak, yumruğumuzu vurmak için buradayız, sahadayız. Bu konuda kimse telaşa kapılmasın, hele hele bizi bunca terörle yan yana koyan Türkeş ile terörü yan yana koyamaz kimse. Bu konuda kimsenin şüphesi olduğunu düşünmüyorum ama terör konusunda kimseye hesap verecek durumda değiliz. Hesap verecek durumdayız. İktidara geldiğimizde hesabını soracağız” dedi.

Kaynak: ANKA / Siyaset

yuregir-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu