Yaşam

Genç oyuncu Ecem Karavus’tan şiddet itirafı: 50 gündür ailemden psikolojik ve ekonomik şiddete maruz kalıyorum

Kirli Yedive Dinle Sevgili dizisinde rol alan genç oyuncu Ecem KaravusSosyal medya hesabından yayınladığı videoda, 50 gün boyunca ailesinde manevi ve ekonomik şiddete maruz kaldığını söyledi.

“MAKYAJA ZORBALIKLA MÜCADELE EDECEĞİM”

Makyajlı halinin fotoğrafını paylaşan Ecem Karavus, şu ifadeleri kullandı: “Merhaba arkadaşlar, bugün muhteşem cildim ile sizlere harika bir makyaj videosu çekmek istiyorum ama gözlerde farklı hayatlar yaşayabiliriz. bizi koyduğunuz yere. Bu sefer zorbalığa karşı makyaj yapacağım. Daha doğrusu şiddetli kavga edemeyen yüzümü düzeltmeye çalışacağım. iş makyajı…”

“PSİKOLOJİK VE EKONOMİK ŞİDDETİN EN KÖTÜ ÖRNEĞİYİ YAŞADIM”

“Dünyanın her yerinde, özellikle de bu ülkede birçok kadının maruz kaldığı aile içi zihinsel ve ekonomik şiddetin çok korkunç bir örneğini yaşıyorum. Kişisel eşyalarıma ve engelli kedilerime ulaşamadığım için bu makyajın imkanları kısıtlı. 50 gündür bakıyorum. Bir insanı felaketten yeni çıkmış gibi bırakmak saf bir berbatlık göstergesi. Hayatım boyunca nezaketle, ruhlara dokunarak beslendim. Hatta ailemle bile yüzleştim. kadın hakları. Unutma, yaşanan hiçbir şey seninle ilgili değil, sadece talihsiz bir zamanda çok kötü insanlarla karşılaştın. Bir yerlerde susman gerektiğini biliyorum. Yalnız değilsin, sessiz kalma!”

Oyuncunun paylaşımına Ceren Hindistan, Melis İşiten, Sebile Ölmez ve Ümit Karalar gibi birçok kişiden yorum geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu