Haber

Ünlü şef Danilo, Zanna’nın restoranının önünde saldırıya uğradı.

ÜNLÜ şef Danilo Zanna, Sarıyer’deki restoranının önünde işten çıkarıldığı öğrenilen iki çalışanının saldırısına uğradı. Zanna, sosyal medya hesabından üzüntüsünü dile getirerek yazılı açıklama yaptı.

Olay, bugün öğle saatlerinde Sarıyer’de bir alışveriş merkezinde ünlü şef Danilo Zanna’nın restoranının önünde meydana geldi. İddiaya göre, Danilo Zanna’ya ait restoranın eski iki çalışanı, işten çıkarıldıkları gerekçesiyle Danilo Zanna’nın yanına gelerek tartışma başlattı. Tartışma büyüyünce iş zincirinin İzmir şube müdürü darp edildi.

Olayla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Danilo Zanna; “Bugün yaşanan talihsiz olay için çok üzgünüm. Hayatım boyunca şiddetten her zaman uzak durmuş ve şiddete karşı çıkmış biri olarak böyle bir saldırıyla yüzleşmekten ve taraf olmaktan son derece rahatsız oldum. Hem ben hem de şirketlerim her zaman şiddete karşı olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Çok şükür iyiyim ama menajerimize yapılan saldırıya müdahale etmek zorunda kaldım. Hepimizi tebrik ederiz. Konuyla ilgili gerekli şikayetleri güvenlik güçlerimize ileteceğiz. Arayan, soran, merak eden herkese teşekkür etti.

habermidyat.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu